Stefanos Tsitsipas a Paula Badosa si spolu zahrají na Wimbledonu

Zdroj fotky: Getty Images

Tenisový pár Tsitsidosa (Stefanos Tsitsipas/Paula Badosová) si zahraje smíšenou čtyřhru na Wimbledonu. Skoro před měsícem šokovali svět svým vztahem, o kterém málokdo tušil. Po Roland Garros a založení společného účtu na Instagramu bylo po tajnostech.

Tsitsidosa si zahraje nejen smíšenou čtyřhru, ale i dvouhru. Jejich první společný zápas je naplánovaný na pátek, kdy soupeřem bude pár Krajicek/Pegula. Postup do druhého kola nebudou mít jednoduchý jelikož proti nim nastoupí turnajový pár s číslem 1.

Řeckého tenistu Stefanose Tsitsipase čeká náročný travnatý turnaj. Kromě deblu se svou přítelkyní Paulou ho čeká ještě jeden, a to se svým mladším bratrem Petrosem. Bratři Tsitsipasové se zítra utkají s duem Fils/van Assche.

Jak Paula Badosová, tak i Stefanos Tsitsipas mají za sebou první zápasy na Wimbledonu. Úterním šlágrem kola měl být souboj mezi právě řeckým hráčem a Rakušanem Dominicem Thiemem. Jenomže kvůli dešti byl vítěz znám až dnes a stal se jím Tsitsipas, který sice ztratil dva sety, ale po skoro čtyřech hodinách se radoval z vítězství. Jeho přítelkyně Paula se v prvním kole střetla s Američankou Riske-Amritrajovou, se kterou si poradila po setech 6:3, 6:3.

Další překvapení v doublu

Nottinghamská šampionka Katie Boulterová se spojila s londýnským finalistou a šampionem z Acapulca Alexem De Minaurem. Jejich premiérový zápas je naplánován na pátek. Přitom i oni si zahrají dvouhru.

Britka Boulterová už má za sebou první kolo, ve kterém porazila Australanku Savillovou 7:6, 6:2. Zatímco její spoluhráč z Austrálie si musí na případné vítězství počkat, protože jeho utkání s Belgičanem Coppejansem bylo dnes přerušeno.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full