Tsitsidosa! Nový tenisový pár na obzoru?

Zdroj fotky: Tsitsidosa

Velký rozruch ve světě tenisu nepředvádí v dnešních dnech pouze tenisté na Roland Garros. O pozornost se přihlásili Paula Badosaová a Stefanos Tsitsipas, kteří naznačují, že by mezi nimi mohlo být více než pouze přátelství.

Nový tenisový pár na obzoru? Je to více než pravděpodobné. Stefanos Tsitsipas a Paula Badosaová se na sociálních sítích v posledních dnech velmi často ukazují spolu. Dokonce si vytvořili společný účet na Instagramu s názvem Tsitsidosa, kde se podílí o perličky ze svého soukromí.

Už v uplynulém týdnu někteří novináři upozornili, že Paula Badosaová se objevila na Roland Garros. Dokonce na čestném místě v boxu hráčů, konkrétně během zápasu Stefanose Tsitsipase. Nyní do sebe začínají věci pomalu zapadat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @tsitsidosa

Vše začalo před třemi dny, kdy pár vytvořil playlist na Spotify. V něm bylo k nalezení přes 120 písniček všeho druhu. O den později začali oblétat svět příspěvky z Instagramu, kdy Španělka tvořila z kadeří čtyřiadvacetiletého tenisty účes.

Během pátku byli oba aktivní na Instagramu, na novém účtu se podělili o střípky z dovolené v Dubaji. Kromě fotografií se podělili o video z dovádění v bazénu či makání v posilovně.

„Cílem není být šťastný každý den, ale být v klidu se svými emocemi. Vím, že každý den nebude dobrý, ale už nechci, aby mě špatné dny ničily,“ napsal Stefanos na svůj Twitter.

Na Instagram přistály nové fotografie i v sobotu, kdy byl popisek všeříkající: „Na fotce sice není žádný majitel grandslamu, ale láska všechno překoná.“

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full