Fortuna vypsala speciální sázky na Roland-Garros

Zdroj fotky: Getty Images

Vsadit se dá prakticky na vše. Fortuna nyní přišla se zajímavou kurzovou nabídkou na nevšední momenty, které by se mohly přihodit na blížícím se French Open, které startuje v neděli v Paříži. Na druhý grandslam sezóny jsou už všichni natěšení, tak proč si to ještě neokořenit nějakou zajímavou sázkou?

Bude překonán nejdelší grandslamový zápas historie?

O nejdelší grandslamový zápas historie se postarala dvojice John Isner a Nicolas Mahut. Jejich zápas se rozprostřel do tří dnů a trval neuvěřitelných 11 hodin a 5 minut. V pátém setu se z vítězství radoval Americký dlouhán poměrem 70-68 na gamy.

Je velice málo pravděpodobné, že tento zápas bude někdy překonán, jelikož na grandslamech se již nehraje v závěrečném setu na vítězství o dva gamy. I přesto Fortuna vypsala velice zajímavý kurz na to, že na letošním pařížském grandslamu bude tento rekord překonán. Vsadit si na to můžete v kurzu 1234:1. Proč to nezkusit, že?

Příležitost, která se snad nevyplní

Fortuna také vypsala sázku na to, že všichni čeští hráči a hráčky vypadnou v prvním kole, a to s kurzem 90:1. Doufejme, že se to nevyplní. Avšak mužům se příliš nedaří a hlavní soutěž mají zajištěnou zatím pouze Jiří Lehečka a Jiří Veselý, které doplní úspěšný kvalifikant Zdeněk Kolář. U žen to s výsledky také není žádná sláva.

Sázkař, který si příležitost vsadí, tak nemusí být daleko od výhry. Navíc kurz 90 není vůbec špatný. Bude také záležet na tom, v jaké formě se představí obhájkyně titulu z minulého roku Barbora Krejčíková.

Vyhraje French Open levák?

Vsadit si také můžete na to, že se vítězem hlavní soutěže mužů stane hráč hrající levou rukou. Toto by ještě před rokem byla poměrně jasná záležitost a kurz na tuto příležitost by nebyl příliš vysoký. Rafael Nadal však neprožívá nejšťastnější období, a proto Fortuna vypsala kurz 3.15:1. Je to z toho důvodu, že největšími favority jsou Carlos Alcaraz a Novak Djokovič, tedy dva praváci.

Co by mohlo vyjít?

Jsou však vypsány i příležitosti, u kterých je větší šance, že by mohly vyjít. Například to, že vítěz nebo vítězka vyhrají grandslamový titul bez ztráty setu. Na to je vypsaný kurz 3.65:1.

Je to cílené především na Igu Swiatek a její neskutečnou formu, kdy Masters v Římě opanovala bez ztráty setu. Proč by to tedy nemohla zopakovat i v Paříži?

U mužů je to, tím že se hraje na tři vítězné sety, méně pravděpodobné.

Koukněte se i vy na další zajímavé příležitosti, které Fortuna nabízí. Přečíst si také můžete náš poslední rozhovor s Dominikou Šálkovou.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full