Rafael Nadal zakusí novou životní roli

Zdroj fotky: Getty Images

Rafael Nadal střílí ostrýma na kurtu i mimo něj. Když neprohání své soupeře, prohání doma svoji manželku Marii Franciscu Parelló. Pár, který je spolu už 17 let, včera oznámil radostnou novinu. Čekají miminko, jejich prvního potomka.

Rafael Nadal měl v poslední době na kontě snad jen dvě nuly, které by rád změnil. Zatím nevyhrál žádný Turnajů mistrů a také nezplodil potomka. To se však za pár měsíců změní a Nadal jako poslední doplní dvojici svých rivalů a pyšných otců Rogera Federera a Novaka Djokoviče.

V počtu Grand Slamů náskok u dětí naopak

Nedávno si Rafael Nadal připsal na Roland Garros 22. grandslamový titul v kariéře a odskočil tak opět dvojici pronásledovatelů a odvěkých rivalů. Ti se přetahují mezi sebou v několika statistikách. Většina je sportovních, ale kdo z nich má třeba nejvíce dětí?

Rafael Nadal je zatím poslední. Nejvíce dětí má Roger Federer. Konkrétně vychovává čtyři děti s manželkou Mirkou. Dvojčata dcery Myla Rose a Charlene Riva Federerovy se narodily již v roce 2009 a o pět let později k nim přibili synové Leo a Lenny. Novaku Djokovičovi porodila manželka Jelena syna Stefana, kterému je 7 let a dceru Taru, které jsou čtyři roky.

Dlouhé čekání na dítě

Všichni tři hráči velké trojky jsou šťastně ženatí, když si jako poslední svou svatbu vychutnal právě Nadal. Svou dlouholetou přítelkyni Marii Franciscu Parelló si vzal v roce 2019. Letos je spolu pár 17 let a stále bezdětný, i když už jen chvíli. O tom, že by rodinu chtěli se Rafa vyjádřil dokonce v roce 2018. "Je jasné, že chci založit rodinu. Miluji děti a chci, aby ve svých životech dělaly, co budou chtít," prohlásil Španěl.

Rýsuje se nám znova rivalita dvou "R"?

Zatím nevíme, zda to bude kluk nebo holka, ale to by v tomto případě nevadilo. Roger má dvě dcery a dva syny a kdo ví, třeba jednou v budoucnosti, kdy si Rafa i Roger budou užívat zaslouženého a poklidného sportovního důchodu, uvidíme opět souboj Nadal versus Federer.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full