mic

Šokující triumf Emmy Raducanu na US Open a nezdar Novaka Djokovice | TTP #12

US Open nám přineslo řadu překvapení, ať už brzké vypadnutí nasazených hráčů, tak nečekaný postup některých tenistů. Novak Djokovič nezkompletoval svůj kalendářní grandslam a Daniil Medvedev prolomil na třetí pokus finálovou smůlu. Českým hráčkám se nepodařilo navázat na úspěchy předešlých grandslamů, jak by si představovaly a vítěznou trofej si odvezla britská kometa Emma Raducanu. A to jsou pouze střípky z našeho podcastu, ve kterém se dozvíte nejen o US Open, ale také o plánovaném turnaji WTA v Ostravě. Tak se pohodlně usaďte a poslouchejte.

Máte k tomuto podcastu co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi

NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE

 1. Skvěle, další super podcast! Děkuji. Jen tak dál.

  PS: Ty rozhovory jak jste teď dělali s Pannou Udvardy a Maxem Mrvou by podle mně divákům vyhovovaly o něco více v audio formě, jako podcasty. Jako to bylo třeba u rozhovoru s Luckou Havlíčkovou. Je to výrazně lepší než číst textový přepis.

  1. Děkujeme za feedback. Audio rozhovorů budeme chtít mít více. Zrovna příští bude s Daliborem Svrčinou, tak se máte na co těšit. Přemýšlíme, že textový přepis by se taktéž namlouval, to je však zatím v rané fázi. 🙂

Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky
Přihlašte se k odběru novinek:   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních udajů.

  Poslechněte si také
  Štítky
  Google translate
  usercalendar-full