mic

Cesta českých tenistů na LOH v Tokiu a skvělé tažení Jiřího Lehečky | TTP #8

Olympijský tenisový turnaj je již za námi. My jsme Vám přinesli v dalším dílu podcastu, rekapitulaci výsledků českých tenistů, kteří se olympijského turnaje v Tokiu zúčastnili.

Turnaj sužovalo obrovské vedro a vlhkost vzduchu, díky čemuž se nám zrodila celá řada překvapení. Nám samozřejmě udělala radost Markéta Vondroušová, která získala pro Českou republiku stříbrnou medaili ve dvouhře a také Bára Krejčíková s Kateřinou Siniakovou, které získaly dokonce zlatou olympijskou medaili ve čtyřhře.

V osmém podcastu Vám tedy zhodnotíme tažení nejen našich úspěšných medailistek, ale také vystoupení jediného českého zástupce Tomáše Macháče. Kromě samotného olympijského turnaje jsme část podcastu věnovali i úspěchům českých hráčů na turnajích, které se konaly v době LOH. Konkrétně jde o tažení Víta Kopřivy ve švýcarském Gstaadu a Jiřího Lehečky ve finském Tampere a polské Poznani.

Pozn. redakce: Podcast byl nahrán ráno 1. 8. 2021, proto berte, prosím, v potaz, že některé informace byly pro naše redaktory stále ještě neznámé.

Máte k tomuto podcastu co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky
Přihlašte se k odběru novinek:     Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních udajů.

    Poslechněte si také
    Štítky
    Google translate
    usercalendar-full