Iga Swiatek a Ben Shelton se stali novými tvářemi švýcarské značky On

Zdroj fotky: On

Velký a cenný přestup před turnajem v Miami zaznamenala švýcarská značka oblečení On, se kterou spolupracuje legendární Roger Federer. Novými tvářemi se stane světová jednička Iga Swiatek a mladý Američan Ben Shelton.

Do tenisového světa vstupuje nová značka oblečení

Švýcarskou značku On mohli diváci tenisu spatřit na kurtu zatím jen párkrát. Jejich obuv poprvé předvedl v březnu roku 2021 Roger Federer, který je zároveň spolumajitelem této firmy. Boty obul také na své rozlučce s kariérou na Laver Cupu v Londýně. Do tenisového světa ale chtějí proniknout více. Nyní oznámili, že v jejich oblečení bude hrát 41. hráč světa Ben Shelton a světová jednička Iga Swiatek.

"Jsem hrdá, že se stanu první ženskou hráčkou, která bude součástí značky On. Líbí se mi, jak tým pracuje na zlepšeních. Přizpůsobuje technologie tak, aby vyhovovaly sportovcům k rozvoji jejich kariéry. Bylo pro mě velmi inspirativní rozvinout s nimi mé nápady na mém současném i budoucím oblečení," okomentovala Iga Swiatek.

A co na spolupráci s Igou a Benem říká sám Roger Federer?

"Iga a Ben reprezentují budoucí generaci světového talentu. Oba hráči představují soutěživého ducha značky a ztělesnění současných i budoucích šampionů tohoto sportu. Jsme velmi rádi, že je můžeme přivítat v naší rodině."

Kdy se hráči v novém oblečení představí? 

Oba tenisté odehrají první turnaj v outfitu od značky On na turnaji v Miami, jehož hlavní soutěž odstartovala dnes. Bena Sheltona čeká na turnaji v Miami debut. Na svého soupeře si bude muset jako 32. nasazený hráč počkat až do 2. kola. Naopak Iga Swiatek bude obhajovat titul z loňského roku. Tehdy ve finále porazila ve dvou setech Naomi Osaku a získala Sunshine Double.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full