Minulý rok vyhrála Australian Open, letos Ashleigh Barty oznámila těhotenství

Zdroj fotky: Getty Images

Ještě minulý rok v lednu se radovala z titulu na Australian Open. Ashleigh Barty i tentokrát zažívá skvělý začátek roku. Čeká ji vstup do úplně nové role. S manželem očekávají narození prvního potomka.

Nové dobrodružství přichází

Takto bývalá světová jednička Ashleigh Barty nazvala příchod nové kapitoly ve svém životě. Se svým manželem Garrym Kissickem letos v rodině přivítají prvního potomka. O tuto novinku se šťastní rodiče podělili na sociálních sítích.

"Rok 2023 bude můj nejlepší rok. Těšíme se na nové dobrodružství. Origi už je ochraňující velká sestra," napsala k fotografii pejska ležícího u dětských bot. Podobnou fotku sdílel manžel bývalé tenistky. Pohlaví dítěte pár zatím neodhalil. Na tuto informaci si budeme muset nějakou dobu počkat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ash Barty (@ashbarty)

Ashleigh Barty s Garrym Kissickem měli svatbu minulý rok v červnu v Queenslandu. Profesionální golfový hráč byl po boku své manželky, když vyhrála Wimbledon i Australian Open. Právě po tomto turnaji nečekaně ukončila kariéru.

"Vím, že je to pro mě správné. Už jsem si tím dříve prošla. Byl to ale úplně jiný pocit. Jsem strašně vděčná za to, co mi tenis dal. Všechny mé sny se splnily. Teď nadešel čas ustoupit a plnit si jiné sny," řekla ve videu, kde oznamuje konec kariéry. Své sny si očividně plní. Jeden z nich je nyní na cestě.

V nové roli i na Australian Open

Barty letos zavítala na australské turnaje. Navštívila United Cup, kde se setkala s Igou Swiatek, která ji nahradila na pozici světové jedničky po ukončení kariéry. Už teď je potvrzeno, že se Ash podívá i na Australian Open. Tentokrát ne jako hráčka. Na prvním grandslamu sezóny bude plnit roli mentorky mladé Australanky Olivie Gadecki.

"Mám opravdu štěstí, že se na ni mohu obrátit. Vždy, když jsem potřebovala poradit, byla tu pro mě. Nejlepší na tom je, že se ke mně chová k jako normálnímu člověku. Rozumíme si i mimo kurt, což je hodně důležité," řekla majitelka divoké karty do hlavní soutěže Australian Open.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full