Poslední česká naděje na Livesport Prague Open

Zdroj fotky: Getty Images

Linda Nosková je poslední českou nadějí na zisk trofeje pražského turnaje Livesport Prague Open. Na Štvanici dnes diváci sledovali Terezu Martincovou a Lindu Noskovou, které se probojovaly do čtvrtfinále

Čtvrtfinálové zápasy

Druhý čtvrtfinálový zápas ve Stromovce patřil singlistkám Tereze Martincové a Naoe Hibinové. Žebříčkově lepší hráčkou byla sice česká tenistka, která ovšem musela skousnout debakl od Japonky. Po hodině a 11 minutách s výsledkem 6:1, 6:2 se s Livesport Prague Open rozloučila Martincová.

Dnešní tenisový den uzavřel duel mezi Slovenkou Annou Karolínou Schmiedlovou a Lindou Noskovou. První set rozehrála kanárem česká tenistka a ve druhém sice ztratila jednou podání, ale více ztrát měla na svém kontě soupeřka. Ta Lindě věnovala tři servisy a na tabuli svítil ve druhém setu výsledek 2:6 pro nasazenou čtyřku turnaje. Linda Nosková obhájila semifinále, ve kterém změří síly s Němkou Tamarou Korpatschovou.

Sedm Češek na Livesport Prague Open

Sedm českých nadějí vstupovalo do hlavní soutěže pražského turnaje. Konkrétně nasazená jednička Marie Bouzková, hráčka s divokou kartou Barbora Palicová, Tereza Martincová a Lucie Havlíčková. Dále nasazená čtyřka Linda Nosková, kvalifikantka Gabriela Knutsová a loučící se Barbora Strýcová.

V pondělí 31. července odstartovala českou šňůru Marie Bouzková, která byla jasnou favoritkou celého turnaje a měla obhájit titul. Jenže po skoro třech hodinách vyřadila Marii Rumunka Jaqueline Cristianová po setech 4:6, 6:4, 4:6. Další hrací den padla Palicová, Havlíčková a v českém souboji Gabriela Knutsová, ta podlehla Tereze Martincové 1:2. K postupující rodačce z Prahy se přidala osmnáctiletá Linda Nosková.

Až ve středu 2. srpna odehrála Barbora Strýcová první zápas na Livesport Prague Open. Ten se však stal jejím posledním před českými diváky. Po dvou hodinách a 27 minutách ji vyřadila Indka Ankita Rainaová, kterou ovšem ve druhém kole vyřadila nasazená čtyřka turnaje Nosková.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full