Přivítejte Skaï, Svitolina s Monfilsem oznámili narození dcery

Zdroj fotky: Getty Images

Elina Svitolina a Gael Monfils jsou manželé už více jak rok. V květnu pár oznámil, že ukrajinská tenistka je těhotná a nebude hrát. Dnes se po dlouhém devítiměsíčním čekání dočkali a na světě přivítali dceru Skaï.

Manželé neprožívali jednoduchý rok 

Elina Svitolina se již od začátku roku herně trápila. V Austrálii prohrála první dva zápasy a Australian Open opustila ve 3. kole. Na psychické pohodě jí rozhodně nepřidala ani situace na rodné Ukrajině. Poslední zápas odehrála v březnu v Miami. Následně kvůli zranění nehrála.

Ani Gael Monfils, i přes skvělý začátek roku, neprožíval jednoduché období. V lednu vyhrál turnaj v Adelaide a zahrál si čtvrtfinále Australian Open. Po těchto turnajích se ale žádného takového výsledku nedočkal. Sezónu stejně jako Svitolina přerušil kvůli zranění. O comeback se pokusil v Montrealu, kde skrečoval zápas osmifinále proti Draperovi.

Noví rodiče na okruhu

Ještě před Roland Garros společně oznámili, že očekávají dítě. Již tehdy věděli, že se jim narodí dcera. Ten šťastný den nastal dnes, kdy ukrajinská tenistka porodila. I o tuto zprávu se manželé podělili na sociálních sítích. Své dceři dali jméno Skaï.

"To byla noc! Dámy a pánové přivítejte na světě Skaï Monfils. Neskutečně děkuji svému manželovi za to, že byl v tento nezapomenutelný moment se mnou," napsala Svitolina pod příspěvek.

"Zažil jsem nejlepší noc mého života, která skončila tím nejlepším dárkem okolo šesté hodiny ráno," přidal se Monfils. "Elina byla strašně silná a odvážná. Nemůžu své manželce a také Bohovi dostatečně poděkovat za tento neskutečný moment. Vítej na světě, moje malá princezno Skaï."

My rodičům velmi gratulujeme a Skaï přejeme do života jen to nejlepší.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full