Alexander Zverev čelí dalšímu obvinění z ublížení na těle

Zdroj fotky: Getty Images

Už před dvěma roky ho jeho bývalá přítelkyně Olga Šarypovová obvinila z domácího násilí, které se ale nepotvrdilo. Teď čelí dalšímu obvinění z ublížení na těle od další bývalé partnerky.

Alexander Zverev byl v roce 2021 obviněn z domácího násilí od své bývalé přítelkyně. Letos v lednu byl případ, který se vyšetřoval patnáct měsíců, uzavřen pro nedostatek důkazů. Jenže o několik měsíců později má německý tenista na krku opět obžalobu. Tentokrát ho obvinila jeho bývalá partnerka a olympijská šampionka z Tokia Brenda Pateaová. S ní má Zverev dvouletou dceru Maylu. Německá modelka nežádá od Alexandera žádné nároky finančního odškodnění ani soud o hlavní líčení. Její písemná žádost zmiňuje, že mají Zverevovi přímo uložit trest. Buď ve formě pokuty nebo maximálně v podobě roční podmínky. Soud by měl tedy nyní rozhodnout, zda mají dostatek důkazů k uložení trestu.

Roland Garros ve znamení “dopování”

Na začátku června si Zverev zahrál osmifinále proti Bulharovi Grigorovi Dimitrovovi na pařížském grandslamu. Během pauzy na gamy si aplikoval injekci do pravého stehna na lavičce. Bylo mu řečeno, že to na veřejnosti vypadá, jako by dopoval a hlavní rozhodčí mu řekl, že se mu to počítá jako přestávka na toaletu. Jenže šestadvacetiletý tenista mu odpověděl, že bude možná muset hřiště opustit i čtyřikrát nebo pětkrát. Po utkání si postěžoval a žádal o upřesnění, jak může s ohledem na svou nemoc postupovat. Své onemocnění veřejně přiznal v srpnu minulého roku. Alexanderovi diagnostikovali diabetes už v dětství.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alexander Zverev (@alexzverev123)

„Jsem diabetik od tří a půl roku. Pokud si nepíchnu inzulín, je můj život v ohrožení,“ zdůraznil Zverev na Roland Garros.

Zdroj článku: Eurosport
Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full