Kristýna Plíšková přivítala na svět prvního potomka

Zdroj fotky: Nikola Bílková

Po nevydařené sezóně 2021 oznámila Kristýna Plíšková na začátku loňského prosince nečekanou zprávu. Společně s partnerem Dávidem Hanckem informovali o těhotenství české tenistky. Devět měsíců uběhlo jako voda a manželé včera informovali o narození jejich prvního potomka. Je to chlapeček, nebo holčička?

Oznámení těhotenství a svatba 

Kristýna Plíšková se po velkou část roku 2021 trápila se zraněním ramene. To jí nedovolilo podávat takové výkony, jaké by chtěla. Sezónu musela kvůli tomu také předčasně ukončit. Přišel ale prosinec a s ním i možná nečekaná zpráva. Plíšková a tehdy její snoubenec Dávid Hancko se na sociálních sítích podělili o informaci, že čekají narození prvního potomka.

Česká tenistka sdílela na svém instagramovém účtu fotografii s popiskem "Poslední Vánoce ve dvou, love you." Dávid Hancko přidal totožnou fotografii a přidal i stejný popis. Bylo tedy jasné, že návrat na kurty bude muset nějakou dobu počkat.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Sportovní pár spolu začal randit v březnu roku 2020. O rok později na začátku července oznámil pár zasnoubení. Obránce pražské Sparty Plíškovou požádal o ruku na dovolené u moře.

Svatba proběhla tajně letos v únoru v Praze. Nekonala se za přítomnosti velkého množství lidí, nýbrž jen v okruhu těch nejbližších. Na veselce nechyběla ani sestra Karolína, která šla svému dvojčeti za svědka.

"Byla to malá svatba. Byli tam pouze Kristýna a svědci. Domluvili se velmi narychlo, a tak proběhla na úřadě. Kristýna je v sedmém měsíci těhotenství, proto nechtěla nic honosného a velkolepého," řekl o svatbě Kristýnin švagr Michal Hrdlička.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Manželé přivítali na světě chlapečka 

Po dlouhém devítiměsíčním čekání se zamilovaný pár dočkal. Včera na sociálních sítích oznámili, že se jim narodil syn Adam. Po třech měsících od svatby se tedy jejich rodina rozrostla o nového člena.

Pod příspěvkem, který pár zveřejnil, se samozřejmě objevilo mnoho gratulací. Z tenistek pogratulovala například Barbora Krejčíková, Markéta Vondroušová s Karolínou Muchovou, nebo Britky Heather Watson a Naomi Broady. Z tenistek se v neposlední řadě ke gratulaci připojila i teta Karolína Plíšková.

Dále rodičům pogratuloval například youtuber Peter Altof alias Expl0ited. Ze spoluhráčů Hancka pogratulovali například Lukáš Haraslín nebo Adam Hložek.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dávid Hancko (@davidhancko)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full