Ostapenková nezvládla prohru a shodila židli

Zdroj fotky: Getty Images

Vítězka Roland Garros z roku 2017 se ve čtvrtém kole Wimbledonu utkala s nenasazenou Tatjanou Mariovou. Ostapenková nechala na kurtu vše, ale na postup do londýnského čtvrtfinále to nestačilo. Při odchodu z kurtu předvedla další exces.

Jelena Ostapenková už poslední měsíce pobuřuje tenisovou veřejnost. Její příliš upřímný rozhovor po zápase v Birminghamu nebo ukázka neúcty k pařížskému publiku jsou už minulostí, nyní však Lotyška předvedla další exces.

První nedělní zápas na kurtu číslo 1 nabídl veliké drama. Světová dvanáctka proti outsiderce z Německa získala po dramatu první set poměrem 7:5.

Ve druhé sadě soupeřku hned brejkla a vše nasvědčovalo lehkému proklouznutí mezi nejlepší osmičku turnaje. Opak byl však pravdou, Mariaová totiž také sebrala své soupeřce servis. Při podání Němky měla Ostapenková dvě příležitosti k ukončení zápasu, ale třiačtyřicetiletá Marianová si podání udržela. Nenasazená tenistka následně sebrala Lotyšce servis a sama dopodávala, aby srovnala na 1:1 na sety.

Ve třetí sadě byla k vidění především velmi nervózní koncovka. Obě ženy si své servisy "vyměnily" hned několikrát. Nakonec však po velkém dramatu slavila Němka.

Ostapenková během odchodu z kurtu nedokázala udržet nervy na uzdě. Lahví sestřelila k zemi židli, na které celý zápas seděla.

Mariaová se o své premiérové grandslamové semifinále utká s krajankou Jule Niemeierovou.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi

Nejnovější komentáře

  1. Opět dezinformace od našich novinářů-to se Ostapenková právě dověděla, že Putin oznámil dobytí Luhanska, tak zlostí práskla do židle....to Češi nejsou tak hrdý národ, jak Lotyši.

  2. Spíše Ostapenko očekávala hladký postup,který se nekonal.Potom nezvládla ani sama sebe.Pokud to není pravidlem,o nic nejde.

  3. V té Anglii musí být nějaký "virus", že prohrávající jsou frustrování. Létají míčky, židle, možná se dočkáme i létající rakety.

Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full