Smutná zpráva, Karolína Muchová si na Turnaji mistryň nezahraje

24. 10. 2023
Zdroj fotky: Getty Images

Teniska Karolína Muchová oznámila, že se nezúčastní nadcházejícího Turnaje mistryň, který se uskuteční od 29. října do 5. listopadu v mexickém Cancúnu. Důvodem jsou její zdravotní potíže spojené se zápěstím, se kterými se potýká od svého posledního grandslamového turnaje US Open.

"Je mi líto, že se nemohu zúčastnit Turnaje mistryň v Cancúnu. Až do poslední chvíle jsme se s lékaři a týmem snažili problém se zápěstím vyřešit. Bohužel rekonvalescence je delší, než bychom si všichni přáli, a proto jsem musela učinit toto nepříjemné rozhodnutí. Moc si vážím podpory všech fanoušků a udělám maximum pro přípravu do další sezony," řekla Karolína Muchová.

Nyní se bude soustředit na co nejrychlejší uzdravení s cílem co nejlépe se připravit na další sezonu, která začíná hned po Novém roce v Austrálii. Chybět bude i v sestavě českého týmu na finále Billie Jean King Cupu, které začne 7. listopadu ve španělské Seville.

Původně byly ve startovní listině Turnaje mistryň dvě české hráčky, do finále sezony se kvalifikovala vedle Muchové také Markéta Vondroušová. Ve čtyřhře pak má český tenis zastoupení díky páru Barbora Krejčíková – Kateřina Siniaková.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full