Vyhraje australský bouřlivák nad zkušeným Slovincem?

Jsme zpět u další analýzy, tentokrát na velmi zajímavý zápas mezi obrovským, avšak spíše už zapomenutým, australským talentem Bernardem Tomicem, kterému bude soupeřem velmi zkušený Blaž Kavcic ze Slovinska.

Bernard Tomic je 28letý hráč z Austrálie, který byl považován za jednoho z největších talentů světového tenisu. Spíše, než tenisovým uměním, se proslavil svými skandály a výroky, že tenis hraje především pro peníze, což mu na popularitě moc nepřidalo. Bernard byl dokonce na 17. místě světového žebříčku, takže úspěchy nějaké měl, ale do TOP 15 to zatím nikdy nedotáhl. Tenistou je stále velmi kvalitním, ale největším problémem je u něj psychika a soustředěnost na zápas. Zařadil bych ho mezi hráče jako je například Fabio Fognini, Benoit Paire či jeho krajan Nick Kyrgios.

Blaž Kavcic je 34letý hráč původem ze Slovinska. Jedná se o velmi zkušeného hráče, který byl maximem na 68. místě žebříčku ATP. Blaž má odehráno přes 900 profesionálních zápasů a nejlepší bilanci má na tvrdém povrchu, jelikož je velice kvalitní na servisu a dokáže výměnu rychle ukončit. Na trávě má kariérní bilanci 8/16, což značí velmi špatnou bilanci a za svou bohatou kariéru tam odehrál pouze 24 zápasů.

Utkání se mělo hrát již dnes (21. 6. 2021), ale kvůli dešti bylo odsunuto na zítra (22. 6. 2021). Favoritem je pro mě Bernard Tomic, který na trávě hraje velmi dobrý tenis a v pár rozhovorech také přiznal, že tráva je jedním z jeho nejoblíbenějších povrchů. Má na to skvělé dispozice, ať už se jedná o skvělý servis, či velkou chytrost ve výměnách.

TIP: Vítěz zápasu – Tomic (1,64; Fortuna)

Přeji hodně štěstí a budu se těšit u další analýzy!

Určitě nás také sledujte na facebooku a instagramu, kam přidáváme zajímavosti z tenisového prostředí.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full