Další tenisová maminka, Naomi Ósakaová porodila dceru

Zdroj fotky: AFP

Čtyřnásobná grandslamová vítězka Naomi Ósakaová oznámila v lednu, že je těhotná se svým přítelem a rapperem Cordaem, s kterým je od roku 2019. Včera v Los Angeles porodila dceru jménem Shai.

Svůj poslední zápas odehrála Naomi Ósakaová v září minulého roku na turnaji v Tokiu, kdy v prvním kole její soupeřka Australanka Daria Savilleová skrečovala. Do druhého kola už však Naomi nenastoupila kvůli zdravotním problémům. Po mateřské pauze má japonská hráčka v úmyslu se vrátit na WTA Tour.

"Rok 2023 bude pro mě rokem plným lekcí a doufám, že se uvidíme na začátku dalšího, protože se vrátím na Australian Open 2024. Miluju vás všechny nekonečně," napsala začátkem tohoto roku Ósakaová.

Pokud se jí návrat v příštím roce podaří, tak se přidá k dalším tenisovým mámám na kurtu. Patnáct měsíců po druhém porodu se totiž na tenisovou scénu vrátila Němka Tatjana Mariaová, když se v loni dostala do prvního grandslamového semifinále. Pozadu nezůstala ani Ukrajinka Elina Svitolinová, která porodila v říjnu minulého roku a včera porazila světovou jedničku Polku Igu Šwiatekovou. Zahraje si tak na Wimbledonu semifinále proti Markétě Vondroušové.

Příští rok se očekává i návrat trojnásobné držitelky grandslamu Němky Angelique Kerberové, té se v únoru narodila dcera Liana. Podaří se obou hráčkám podobný návrat na kurty jako jejím předchůdkyním?

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full