Fruhvirtová ovládla dvouhru i čtyřhru v Dominikánské republice

Linda Fruhvitová si připsala další double na juniorském turnaji kategorie ITF 2 v Santa Domingu. Ovládla turnaj ve dvouhře a dokonce i čtyřhru po boku své mladší sestry Brendy. Linda se pyšní skvělou zápasovou bilancí osmnácti výher a jedné porážky ve dvouhře. Ve čtyřhře letos zůstává neporažená.

Na předchozích turnajích, které odehrála v tuniském Monastiru, získala Linda první titul na turnaji mezi dospělými. V Monastiru celkem vyhrála dva turnaje v řadě. Dvouhru opanovala bez ztráty setu a ve čtyřhře, kterou také vyhrála na obou turnajích, ztratila jediný set. První titul vyhrála po boku Rusky Marie Timofeevy a podruhé vyhrála společně s Polkou Weronikou Falkowskou.

Poprvé od Roland Garros se vrátila na juniorský turnaj a navázala tam, kde zatím skončila mezi dospělými. Dalším vítězstvím. Nejdříve ovládla čtyřhru po boku své mladší sestry Brendy Fruhvirtové. Ve finále porazily česko-švédskou dvojici Lucii Havlíčkovou, Klaru Milicevicovou 6-4, 6-3. Ta letos také hraje skvěle. Vyhrála dva singlové turnaje a dva ve dvouhře.

V singlovém finále porazila Američanku Gracii Eppsovou 6:2 a 6:1.

O svých pocitech z výher nám Linda pověděla v krátkém rozhovoru:

Ahoj Lindo, nejdříve bych ti chtěl pogratulovat k titulům ze Santa Dominga. Potřetí si vyhrála na jednom turnaji dvouhru i čtyřhru. Jak tyto úspěchy prožíváš?

Samozřejmě mám z každého titulu radost a rada vidím, že to, na čem makám se pozitivně projevuje v zápasech a motivuje mě to makat dál.

Poprvé od Roland Garros jsi hrála juniorský turnaj. Plánuješ hrát spíše turnaje ITF, nebo i juniorské?

Pořád ještě budu hrát obojí, protože v ženách mám ještě velká věková omezení.

Jak vysoko řadíš vítězství ze Santa Dominga?

Každý titul je speciální a jsem za něj šťastná. Do turnaje jsem vstupovala jako favoritka a jsem ráda, že se mi tuto roli podařilo tuto roli naplnit.

Čtyřhru jsi ovládla po boku své sestry Brendy. Po jak dlouhé době jste spolu hrály?

Naposledy jsme spolu hrály asi jeden zápas v létě. Skvěle jsme se sehrály a a je skvělé, že jsme to dotáhly k titulu. To je vždycky výjimečný pocit pro mě a pro ségru.

Máte v plánu spolu hrát i později?

Určitě spolu plánujeme hrát debla i v budoucnu.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full