Nejen fotbalové hvězdičky navštívily Monte Carlo

Zdroj fotky: Getty Images

V monackém knížectví se právě rozbíhá turnaj kategorie ATP 1000. Jde o jeden z největších antukových turnajů sezony, navíc v prestižní destinaci, proto není žádným překvapením, že se na tenisové hvězdy přišlo podívat mnoho dalších slavných osobností. Turnaj v Monte Carlu navštívil například slavný DJ Martin Garrix, modelka Izabel Goulart či fotbalová dvojka z PSG Neymar a Verratti.

Střelec hattricku z víkendového utkání PSG proti Clermontu navštívil společně se svým spoluhráčem Verrattim prestižní Masters v Monaku. Během pondělního programu se hvězdná návštěva tenisového areálu nejprve rozhodla zhlédnout třísetovou bitvu bouřliváka Fabia Fogniniho s Francouzem Rinderknechem. Po zápase se fotbalové superhvězdy dostaly do zákulisí turnaje. Poté, co si prošli prostory, do kterých se obyčejný fanoušek nedostane, se setkali s Novakem Djokovičem, který na první zápas na turnaji čeká.


Světová jednička vytáhla z klobouku tenisový míček ve velikosti toho fotbalového a ve volném prostoru si s Neymarem a Verrattim zakopal. Zatímco Brazilec předváděl své parádičky, Srb se zuby nehty držel ve hře, nakonec přihrávku nohou pokazil. Majitel dvaceti grandslamových titulů si poté našel pár chvilek na fotografie se slavnými obdivovateli.


Zastihnout Novaka Djokoviče během zápasu je letos velmi obtížné. Rodák z Bělěhradu totiž zatím nastoupil na jediném turnaji. V Dubaji absolvoval tři utkání, ve čtvrtfinále jej z podniku ve Spojených arabských emirátech vyprovodil Jiří Veselý. V Monte Carlu nastupuje ke svému druhému turnaji v sezoně, na úvod jej čeká Alejandro Davidovich Fokina.

Jednoduché to nyní ani nemá Neymar, kterého poměrně nedávno obvinil jeden francouzský novinář z toho, že fláká tréninky a nedochází na ně v dobrém stavu. Naopak na zeleném pažitu se předvádí ve výborném světle. V posledních dvou utkáních PSG si třicetiletý fotbalista připsal pět gólů a asistenci navrch. Není proto divu, že si rád odpočine při sledování tenisu v jednom z nejprestižnějších tenisových klubů na světě.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full